Projekty indywidualne

Nasi klienci to osoby, które biorą odpowiedzialność za swoje działania. Podejmują strategiczne decyzje wpływające na kierunek firmy w perspektywie krótko i długoterminowej.

Nasza firma JJM Polska doskonale wie, jak kluczowa jest aktualna wiedza aby skutecznie podejmować decyzje. Dla naszych klientów jesteśmy partnerami, dlatego też tworzymy dla nich indywidualne projekty, które są odpowiedzią na współczesne problemy i coraz wyższe oczekiwania.

WINDYKACJA SPRZĘTU

Odzyskujemy wszelkie sprzęty należące do naszych Klientów. Przedmiotem windykacji są lodówki spożywcze, sprzęt chłodniczy, automaty do kawy/herbaty, automaty ze słodyczami, meble wystawowe.

WINDYKACJA UMÓW MARKETINGOWYCH

Analizujemy umowy marketingowe naszych Klientów aby w pełni zabezpieczyć ich interesy. W razie niespełnienia warunków przez Kontrahenta, w imieniu Klienta wypowiadamy umowy i odzyskujemy ruchomości.

WINDYKACJA W SEKTORZE SZPITALNYM/MEDYCZNYM

Mamy świadomość, iż windykacja dłużników w sektorze szpitalnym w Polsce i za granicą nie jest procesem łatwym. Mamy wiedzę i doświadczenie jak skutecznie dotrzeć do pacjentów w Polsce i w Unii Europejskiej, którzy nie uregulowali opłat za pobyt szpitalny. Wspieramy również szpitale w dochodzeniu swoich roszczeń od swych partnerów biznesowych.

AUDYT ZAŁOŻEŃ HANDLOWYCH

Współpracując z korporacjami z branży FMCG wspieramy naszych Klientów oceniając czy ich partnerzy biznesowi przestrzegają umów handlowych i marketingowych. Nasi specjaliści przygotowują raport czy działania lub/i zaniechania mają wpływ na wizerunek Klienta oraz w jakim stopniu przestrzegane są warunki współpracy. Klient na podstawie oceny jest w stanie w sposób odpowiedni i szybki wdrożyć rozwiązania, które zabezpieczą jego interesy.

Kontakt

Tel: +48(32)355 03 00
email: biuro@ewindykacja.pl

JJM Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Komandytowa
ul. Stalowa 9, 41-214 Sosnowiec

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko